1 and 1 opinie – fraza, która zmienia rzeczywistość

Dziwny tytuł? Być może, jednak pokażę Ci w tym artykule, że fraza 1 and 1 opinie rzeczywiście „zmienia rzeczywistość”. Otwiera bowiem internautom oczy na pewne fakty, których nie poznaliby inaczej niż tylko wpisując tą właśnie frazę.

Zresztą, sprawdź sam. 1 and 1 to firma, która oferuje serwery, rejestrację domen i kreator stron www (kreator to oprogramowanie do samodzielnego tworzenia stron www). Firma działa na polskim rynku od dość niedawna. Zaczęło o niej być głośno, gdy zaoferowała serwery za darmo na dwa lata.
Internauci szybko stwierdzili, że taką ofertę trzeba sprawdzić. Nie wszyscy byli jednak w stanie samodzielnie stwierdzić, czy oferta jest uczciwa (przez brak doświadczenia i odpowiedniej wiedzy).

Zaczęli więc szukać opinii na ten temat w internecie – wpisując frazę 1 and 1 opinie do wyszukiwarki.
Okazało się, że dobrze robili, bo oferta firmy 1 and 1, choć na pierwszy rzut oka wygląda atrakcyjnie, nie jest wcale tak wspaniała. Na forach pojawiły się negatywne opinie na temat – zwłaszcza – obsługi klienta. Nie chcę ich tu przytaczać, bo możesz sobie samodzielnie sprawdzić, ale jedno jest pewne: firma 1 and 1, choć ma bardzo duży potencjał, nie wykorzystuje do prawie wcale.

No bo nie jest chyba profesjonalna firma, która transfer domeny przeprowadza dwa tygodnie, a zniecierpliwionego internautę informuje ustami pracownika, że „nie wiemy, kiedy transfer zostanie zakończony”. Tym bardziej, że takie lakoniczne stwierdzenia są w 1 and 1 na porządku dziennym.

I dlatego właśnie uważam, że fraza 1 and 1 opinie zmienia rzeczywistość – pozwala osobom zainteresowanym dowiedzieć się od innych jaka jest prawda i w ten sposób – nawet zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze. Nie twierdzę, że 1 and 1 to firma zła, ale klienci się do niej przekonają tylko wtedy, gdy zmieni swoje do nich podejście. Gdy opinie o niej będą w większości pozytywne, a nie jak teraz – negatywne.

Related articles

Back to Top