Komornik Poznań Wilda

Komornik Poznań Wilda

Komornik to chyba najbardziej znienawidzony zawód w naszym kraju. Dlaczego? Zajmuje nasze ruchomości, nieruchomości, może ściągnąć zadłużenie również z naszych rachunków bankowych. Czy komornik zasługuje na to, jak się go postrzega? Wykonuje tylko swoje obowiązki, którymi jest egzekwowanie wyroku sądowego, by wierzyciele mogli odzyskać swoje pieniądze. Trudno się jednak dziwić, jeżeli to on jest osobą, która nam te majątki konfiskuje. Jest na pierwszej linii, więc cała nasza złość kierowana jest właśnie na niego. Prawda jest taka, że powinniśmy być świadomi konsekwencji, jakie nasz czekają w przypadku niespłacania naszych należności. Sprawa kierowana jest na drogę sądową, który wydaje wyrok. Ten wyrok musi ktoś wykonać, a jest nim właśnie Komornik Poznań Wilda.
Utarło się również przekonanie, że komornicy wykraczają poza swoje prawa. Posiadają oni pewne środki przymusu, które mogą stosować, jednak zdarza się, że postanawiają je przekroczyć. Czasem również dochodzi do pomyłek ze strony komorników. Wówczas mamy prawo zaskarżyć go do sądu i dochodzić tam swoich praw.
Jeżeli nie jesteśmy w stanie spłacić swojego długu, możemy się dogadać z wierzycielem, że zrobimy to na raty. Możemy również skierować swoją prośbę do komornika, jednak będzie on musiał i tak uzyskać zgodę wierzyciela, bo to właśnie u niego jesteśmy zadłużeni.

Related articles

Back to Top